Strona Główna

 

Archiwum artykułów

 

 „Mikołajki na sportowo”

Tradycyjnie jak co roku uczniowie klas IV - tych spotkali się na imprezie szkolnej „Mikołajki na sportowo”. Uczniowie poprzez udział w zabawach i konkursach tematycznie związanych z Mikołajkami propagowali sport na wesoło. Zawody były niezwykle emocjonujące, a uczniowie spisali się wzorowo. Pokazali jak wspaniale rywalizują i jednocześnie bawią się podczas sportowych konkurencji. Nie zabrakło również bardzo żywego dopingu ze strony kolegów i koleżanek.

Równolegle z zawodami sportowymi odbywały sie konkursy plastyczne. Wyznaczeni uczniowie malowali portrety Mikołaja. Miłym akcentem był pokaz akrobatyki sportowej w wykonaniu uczennic klasy 6c - Mai Siemiątkowskiej i Dominiki Byrwy oraz uczennic klasy 5c - Roksany Liwandowskiej, Mai Wojciechowicz, Oliwii Tomasik, Oliwii Olejnik, a także zaśpiewanie piosenek przez Jagodę Kostrzewę (6c). Radosnym i oczekiwanym momentem było przybycie Świętego Mikołaja.

Po zawodach sportowych i konkurencjach plastycznych jury ogłosiło, że wszyscy są zwycięzcami i zasługują na wspaniałe prezenty.

Imprezę mikołajkową przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Beata Żmuda i Radosław Kosacki z pomocą śnieżynek z klasy Vc i 6c przy wsparciu finansowym Rady Rodziców.

B. Żmuda