Artykuły bieżące

Archiwum artykułów

Świetlik

 

Nauczyciele

Adryańczyk Dorota biblioteka

Bajor Halina matematyka

Bernacka Maria język polski

Borowski Miłosław – język niemiecki i rewalidacja

Breszka Monika – język angielski i historia

Bukowska Anna edukacja wczesnoszkolna

Czajkowski Andrzej zajęcia komputerowe i informatyka

Czarnuch Jolanta zajęcia komputerowe i techniczne, informatyka i technika

Filewicz Edyta pedagog, nauczyciel wspomagający

Filipek Ewa – muzyka i plastyka

Frąszczak Dorota psycholog

Gawrońska Joanna – biblioteka

ks. Graf Bogdan – religia

Gutkowska Eliza nauczyciel wspomagający

Iwanowska Joanna edukacja wczesnoszkolna

Jastrzębska Dorota  – język angielski

Jaźwińska Ewa  – integracja sensoryczna

Kalinowska Barbara – przyroda i chemia

Kasprzykowska Magdalena – matematyka

Kmiecik Radosław historia i język polski

Kolanek Marzena nauczyciel wspomagający

Kosacki Radosław – wychowanie fizyczne

Kosiorek Anna język angielski

Kosowska Monika przyroda i biologia

Kowalczyk Mariola – język polski

Kowalska Justyna język angielski

Krajczyńska-Gruba Dorota edukacja wczesnoszkolna

Krakowiak Justyna – język polski

Kruk Ewa – matematyka

Kuriata Angelika – biblioteka i język polski

Lichańska Anna – pedagog

Łoin Beata – pedagog

Łusiewicz Katarzyna – matematyka i zajęcia komputerowe

Majkowska Maria (siostra Christiana)  – religia

Marek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Meresińska Monika – wychowanie fizyczne

Michnik-Dydyna Maryla – język niemiecki

Mordacz Wioletta edukacja wczesnoszkolna

Nowak-Pawlicka Agnieszka – język polski

Ososko Grażyna – religia

Piwko Beata – logopeda

Podlasiewska Magdalena – świetlica

Protasewicz Andrzej historia

Rudzka Anna – język polski

Rzeczkowska Agnieszka – przyroda i geografia

Siadaczka Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

Skoneczna Bogusława edukacja wczesnoszkolna

Sławińska Dorota – świetlica

Sobieraj Ewa – język niemiecki

Sołtan Marta – matematyka i fizyka

Staruch Krystyna – religia

Stefaniak Anna edukacja wczesnoszkolna

Surgiel Natalia – świetlica

Śmiech Artur – matematyka

Śmigielska Aldona edukacja wczesnoszkolna i przyroda

Tatuśko Bożena edukacja wczesnoszkolna

Tocha Katarzyna nauczanie specjalne

Tomczyk Justyna edukacja wczesnoszkolna i plastyka

Tousty Małgorzata – wychowanie do zycia w rodzinie

Walczak Agnieszka zajęcia komputerowe i techniczne, informatyka i technika

Wandas Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Wasiuk Wiesława – język polski

Wawulska Małgorzata edukacja wczesnoszkolna

o. Wesołowski Karol – religia

Wiernicki Remigiusz – wychowanie fizyczne

Wojtkowska Beata edukacja wczesnoszkolna

Wolska Marzena – muzyka i plastyka

Zdunek Agnieszka świetlica

Żmuda Beata – wychowanie fizyczne