Artykuły bieżące

Archiwum artykułów

Świetlik

 

Nauczyciele

Adryańczyk Dorota – biblioteka

Bajor Halina – matematyka

Bernacka Maria – język polski

Błaszczak Agata – język angielski

Borowski Miłosław – język niemiecki, rewalidacja

Breszka Monika – język angielski, historia

Brzozowska Małgorzata – przyroda i biologia

Bukowska Anna – edukacja wczesnoszkolna

Chmielarz Paulina – świetlica, nauczyciel wspomagający

Czajkowska Violetta – matematyka

Czajkowski Andrzej – zajęcia komputerowe, informatyka

Czarnuch Jolanta zajęcia komputerowe, techniczne, informatyka, technika

Filewicz Edyta – pedagog, nauczyciel wspomagający

Filipek Ewa – muzyka, plastyka

Gawrońska Joanna – biblioteka

ks. Graf Bogdan – religia

Hamerling Artur – historia

Iwanowska Joanna – edukacja wczesnoszkolna

Jastrzębska Dorota  – język angielski

Jaźwińska Ewa  – integracja sensoryczna

Kalinowska Barbara – przyroda, chemia

Kasprzykowska Magdalena – matematyka

Kmiecik Radosław historia

Kolanek Beata – język niemiecki

Kolanek Marzena – język polski

Kosacki Radosław – wychowanie fizyczne

Kosiorek Anna język angielski

Kosowska Monika przyroda, biologia

Kotas Natalia – wychowanie fizyczne

Kowalczyk Mariola – język polski

Kowalska Justyna – język angielski

Krajczyńska-Gruba Dorota – edukacja wczesnoszkolna

Krakowiak Justyna – język polski

Kruk Ewa – matematyka

Kuriata Angelika – biblioteka, język polski

Kwiatkowska Anna – chemia

Lebiecka Joanna – fizyka

Lichańska Anna – pedagog

Lichocka Karolina – religia

Lokś Magdalena – świetlica, język niemiecki

Lubowiecka Iwona – nauczyciel wspomagający

Łoin Beata – pedagog

Łusiewicz Katarzyna – matematyka

Majchrzak Justyna – wiedza o społeczeństwie, historia

Majda Małgorzata – świetlica

Majdańska Ewa – język polski

Majkowska Maria (siostra Christiana)  – religia

Marek Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Meresińska Monika – wychowanie fizyczne

Mordacz Wioletta – edukacja wczesnoszkolna

Nowak-Pawlicka Agnieszka – język polski

Ososko Grażyna – religia

Pacyniak Magdalena – świetlica

Piosik Roksana – nauczanie specjalne

Piwko Beata – logopeda

Podlasiewska Magdalena – świetlica

Protasewicz Andrzej historia

Roszak Jerzy  – wychowanie fizyczne

Rudzka Anna – język polski

Rzeczkowska Agnieszka – przyroda i geografia

Rzeczkowski Łukasz – zajecia komputerowe, informatyka

Sawka-Sass Mariola – edukacja dla bezpieczeństwa

Siadaczka Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna

Sikora Katarzyna – pedagog

Skoneczna Bogusława – edukacja wczesnoszkolna

Sławińska Dorota – edukacja wczesnoszkolna

Sobieraj Ewa – język niemiecki

Sołtan Marta – matematyka, fizyka

Staruch Krystyna – religia

Stefaniak Anna – edukacja wczesnoszkolna

Śmiech Artur – matematyka

Śmigielska Aldona – edukacja wczesnoszkolna i przyroda

Tatuśko Bożena – edukacja wczesnoszkolna

Tocha Katarzyna nauczanie specjalne

Tomczyk Justyna – muzyka, plastyka

Tousty Małgorzata – geografia, wychowanie do życia w rodzinie

Walczak Agnieszka – zajęcia techniczne, informatyka, technika

Wandas Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Wasiuk Wiesława – język polski

Wawulska Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna

Wiernicki Remigiusz – wychowanie fizyczne

Wojciechowska Paulina – nauczyciel wspomagający

Wojtkowska Beata – edukacja wczesnoszkolna

Wolska Marzena – muzyka, plastyka, etyka

Woźniak Agata – wychowanie fizyczne

Żmuda Beata – wychowanie fizyczne