Menu Menu SP3 Darłowo

WALENTYNKI

Jak co roku, w Szkole Podstawowej nr 3, Mały i Duży Samorząd, pod opieką pań: Małgorzaty Wawulskiej, Joanny Klimaszewskej, Anny Lichańkiej, Teresy Mikszy, zorganizował szkolne Walentynki.

Dnia 10.02.05 r. uczniowie mogli wysłać do swoich sympatii samodzielnie wykonane Walentynki. Następnego dnia, specjalnie w tym celu uruchomiona poczta walentynkowa roznosiła po klasach „miłosne liściki”.

Zabawę uświetnił wesoły apel przygotowany przez panie: Aldonę Śmigielską i Jadwigę Kołpaczyńską przy współpracy pań: Doroty Jastrzębskiej, Wioletty Mordacz oraz Agnieszki Śmigielskiej - Sadłowskiej.

Na walentykowym apelu wystąpiły następujące klasy: IIIA, IIIB, IVE, VIB, VIC, VIE.

Nie brakowało także niespodzianek dla wszystkich nauczycieli w postaci słodkich Walentynek

Anna Lichańska