Archiwum artykułów

Dzień otwarty w Trójce

22 listopada 2014 roku nasza szkoła kolejny już raz zaprosiła Przyszłych Pierwszaków i Ich Rodziców na „Dzień otwarty”.

Organizatorzy pragnęli pokazać przyszłym uczniom, jak wygląda szkoła, w jakie pomoce wyposażone są sale i świetlica. Specjalnie na tę okazję wyeksponowano prace uczniowskie, liczne puchary, a także stworzono stoisko dotyczące zdrowego odżywiania.

Tego dnia rodzice mieli szansę na wspólną zabawę z dziećmi oraz uzyskanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Mogli sami przekonać się, w jakim stopniu szkoła jest przygotowana na przyjęcie dzieci. Po zwiedzaniu każdy mógł odpocząć w specjalnie na tę okazję zorganizowanej kawiarence i przy domowych wypiekach podzielić się z organizatorami wrażeniami.

Tego dnia odbyła się również, zorganizowana przez Radę Rodziców, zbiórka pieniężna na zakup nowego sztandaru szkoły z okazji zbliżającego się jubileuszu 50-lecia.

Wszystkim gościom dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa.