Archiwum artykułów

Przedstawienie jasełkowe klasy 3B

12 i 13 stycznia 2017 roku uczniowie klasy 3b naszej szkoły zaprezentowali się w jasełkowym przedstawieniu. W czwartek po lekcjach zaprosili rodziców, dziadków, rodzeństwo, innych członków rodziny, znajomych, sąsiadów do szkolnej świetlicy. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała młodych aktorów w rolach przedstawiających historię betlejemskiej stajenki. Następnego dnia jasełka mieli okazję obejrzeć drugoklasiści z naszej szkoły. Na godzinę znowu przenieśli się w bożonarodzeniowy nastrój wzbogacony melodiami pięknych kolęd. Uczniowie z klasy 3b mieli wspaniałe stroje przygotowane przez swoich rodziców. Szopka również jest ich dziełem. Dzięki tak zgranej współpracy uczniów, rodziców i wychowawcy jasełka były efektowne, a aktorzy i publiczność zadowolona z efektów.

Dorota Krajczyńska - Gruba