Archiwum artykułów

Czołowe miejsca siatkarzy

W Szkole Katolickiej w Koszalinie odbył się turniej minisiatkówki chłopców w kategorii trójek. Dobry występ zanotowali chłopcy z SP3 Darłowo, którzy zajęli odpowiednio 2 i 8 miejsce.

1 miejsce zajęli chłopcy ze Szkoły Katolickiej,

2 miejsce - I zespół SP3 Darłowo (skład zespołu: Bruno Bukowski, Oliwier Ignaczak, Eryk Kozak, Jakub Bińkowski),

3 miejsce - Gryf Szczecinek.

8 miejsce - II zespół SP3 Darłowo (skład zespołu: Kacper Lichański, Kacper Kacprzyk, Dominik Wójcik, Marcel Barancewicz), opiekun Jerzy Roszak.

Bardzo dobry występ siatkarzy Delfina (uczniowie Gimnazjum Miejskiego, SP3 Darłowo) w lidze wojewódzkiej młodzików.

W turnieju w Koszalinie zajęli I miejsce pokonując zespoły Bronka I oraz Bronka II po 2:0 i mają duże szanse awansować do pierwszej szóstki w województwie.

Skład zespołu: Stanisław Rynkowski, Michał Widawski, Krystian Włodarczyk, Adrian Tyfel, Oskar Kociński, Aleksander Podwałka, Jakub Binkowski, Oliwier Soroko, Patryk Krzemiński, Jakub Chojniak, opiekun Jerzy Roszak.

J. Roszak