Strona Główna

Archiwum artykułów

Kolejny sukces warcabistów

Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w warcabach 100-polowych mamy już za sobą! Warcabiści z SP3 ćwiczyli cierpliwość, skupienie i umiejętność przewidywania. Wiedzą, że warcaby to doskonały trening myślenia, rozwija umiejętność realizacji różnych strategii oraz wyrabia refleks i szybką orientację. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy pokazali wielkiego ducha walki oraz ogromne zaangażowanie.

Dnia 15 maja 2019 r. na podium stanął Jakub Wójcik, który w kategorii Juniorzy do lat 8 zajął I miejsce. Tuż za podium uplasowali się Hanna Kasprzykowska w kategorii Juniorki do lat 8 oraz Cyprian Lis w kategorii Juniorzy do lat 10.

Wszyscy uczestnicy XI Mistrzostw w warcabach 100-polowych otrzymali pamiątkowe dyplomy, natomiast dla naszych zwycięzców czekały puchary oraz vouchery (wejściówki na basen) do Hotelu Delfin Spa & Wellness w Dąbkach.