Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe

21 grudnia 2011r. w bibliotece naszej szkoły odbyła się już kolejna edycja konkursu pod hasłem Tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe”.

W zmaganiach wzięły udział dwuosobowe zespoły uczniów z klas czwartych.

Uczestnicy musieli wykazać się znajomością tradycji i zwyczajów  świątecznych kultywowanych w naszym kraju. Natomiast nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: pani wicedyrektor Katarzyna Łusiewicz, pani Beata Piwko i pani Joanna Klimaszewska.

Zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy IVb Natalia Wieczorek i Krystian Pająk. Drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy IVe  Oliwia  Michalak i Jakub  Tornow, a  trzecie  uczniowie  z  klasy  IVc  Natalia  Kulińska i Michał Walasik.

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem, a konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy czwartoklasistom za udział, a Radzie Rodziców za ufundowanie  nagród.

Joanna Klimaszewska