Marzenia się spełniają

Tuż przed zimowymi feriami cała klasa VIa z naszej szkoły pojechała do multikina w Koszalinie. Nie byłoby w tym nic specjalnie nadzwyczajnego, gdyby nie fakt jak do tego wyjazdu doszło. Ale po kolei:

W listopadzie „Gazeta Wyborcza” zachęcała do napisania listu do św. Mikołaja, który spełni dziecięce marzenia.  Odpowiedziałam na to zaproszenie i z pomocą mamy napisałam list.

W mikołajkowym wydaniu „Gazety” okazało się, że w konkursie „List do Św. Mikołaja”  zajęłam III miejsce i tym samym wygrałam wycieczkę do kina dla całej mojej klasy!

25 stycznia 2013 r. pod szkołę podjechał luksusowy autobus firmy B.P. Interglobus- Tour Follow me! ze Szczecina, którym wraz z opiekunami pojechaliśmy na film fantasy pt. „Hobbit - Niezwykła podróż” filmową adaptację książki J. R. R. Tolkiena w technologii 3D. W koszalińskim multikinie mieliśmy  przyjemność  uczestniczyć w niebezpiecznej podróży Hobbita Bilbo Bagginsa, który z czarodziejem Gandalfem i kransoludami wyrusza pokonać smoka Smauga. Po filmie poszliśmy do McDonald’s.

Bardzo się cieszę, że moje  marzenie  się  spełniło  i moja  klasa  po  raz  pierwszy w pełnym składzie wyjechała na wycieczkę!

Naprawdę warto być grzecznym!

Justyna Wiernicka