Archiwum artykułów

Turniej BRD

Dnia 04.04.2014r. odbył się w naszej szkole po raz kolejny, międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji stanęły drużyny szkół podstawowych i gimnazjalnych z naszego miasta. Zadaniem drużyn było indywidualne rozwiązanie testu z wiedzy o przepisach w ruchu drogowym oraz testu w ustalaniu kolejności jazdy na skrzyżowaniach. Kolejnym etapem było udzielanie pierwszej pomocy ofierze wypadku. Następnie drużyny udały się na boisko szkolne celem przejazdu po torze przeszkód i po miasteczku drogowym zgodnie z przepisami i znakami drogowymi.

Po podsumowaniu konkurencji:

w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie,

a w kategorii gimnazjów I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum Miejskiego z Darłowa.

W/w drużyny będą reprezentować nasze miasto w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.