Sztafetowe Biegi Przełajowe

30 września 2019 godz. 18:48:35

Sztafetowe Biegi Przełajowe
26 września 2019 roku w Sławnie , przy słoneczniej i ciepłej pogodzie, Szkolny Związek Sportowy rozpoczął rywalizację w roku szkolnym 2019/2020 w Igrzyskach Dzieci oraz Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W tym dniu, uczniowie naszej szkoły, wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych, rozgrywanych na szczeblu powiatowym. Każdy zawodnik z 40 osobowej reprezentacji SP3 Darłowo miał do przebiegnięcia 800 m. Wszyscy zawodnicy pokazali niezwykły charakter do walki, niekiedy walczyli na trasie z własnymi słabościami. Wiedząc że jest to sztafeta i na kolejnej zmianie czeka na nich kolega lub koleżanka dali z siebie 100% a nie kiedy i nawet więcej. BRAWO BIEGACZE Z „TRÓJKI” !!!
Igrzyska Dzieci: II miejsce sztafeta dziewcząt, II miejsce sztafeta chłopców.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej: IV miejsce sztafeta dziewcząt,  III miejsce sztafeta chłopców.
Nauczyciele wychowania fizycznego