Zakończenie akcji "Misie Ratownisie"

8 lutego 2020 godz. 18:57:09

Zakończenie akcji "Misie Ratownisie"

W dniu 7.02.2020r. zakończyliśmy w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie, ogólnopolską akcję zbierania pluszaków pod nazwą „Misie Ratownisie”.

Celem akcji było zebranie oraz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa oraz Policji, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach.

Uczniowie z naszej szkoły wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Starym Jarosławiu oraz Przedszkolem przy Szkole z Darłowa, zebrali 40 worków o pojemności 120 litrów pluszowych pocieszycieli!!!

Misie Ratownisie zostały osobiście przekazane Państwowej Straży Pożarnej w Sławnie na ręce komendanta mł. bryg. mgr inż. Pawła Faryno oraz dowódcy jednostki w Darłowie kpt. Damiana Tomczyka. Pluszaki otrzymała również Komenda Powiatowa Policji w Sławnie, którą reprezentowali: zastępca Komisariatu Policji w Darłowie asp. szt. Bartosz Bednarczyk i asp. Kinga Warczak.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 za podarowanie pluszaków i okazanie wsparcia potrzebującym pocieszenia dzieciom.

Dziękujemy również uczniom Szkoły Podstawowej w Starym Jarosławiu i Pani Magdalenie Rogal oraz przedszkolakom z Przedszkola przy Szkole i Pani Patrycji Walków za wsparcie akcji i zbiórkę pluszaków w swoich placówkach.

Katarzyna Siadaczka