Stypendia - I półrocze roku szkolnego 2020/2021

10 lutego 2021 godz. 16:49:03

Stypendia - I półrocze roku szkolnego 2020/2021

204 uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie uzyskało bardzo wysokie wyniki w nauce za I półrocze roku szkolnego 2020/2021. Nagrodą za to jest stypendium motywacyjne w ramach „Lokalnego Programu Wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży uczących się na terenie Miasta Darłowo.”

W związku z zawieszeniem wszystkich rozgrywek uczniowie nie mieli możliwości otrzymania stypendiów sportowych

Nie mógł się odbyć także, jak co roku, apel, podczas którego Burmistrz Miasta Darłowo, Pan Arkadiusz Klimowicz z przedstawicielami Rady Miasta wręczali osobiście stypendia. Dlatego gratyfikacja finansowa została przekazana drogą elektroniczną na konta bankowe. Pamiątkowe dyplomy oraz listy gratulacyjne zostaną wręczone uczniom po powrocie do szkoły.

Gratulujemy wszystkim stypendystom, ich rodzicom i nauczycielom wysokich wyników w nauce i życzymy dalszych sukcesów.