Biwak klasy 4c

5 czerwca 2022 godz. 18:15:34

Biwak klasy 4c

We wtorek z całą klasą, rodzicami i opiekunami uczniowie klasy 4c udali się na trzydniowy biwak do Jarosławca. Liczne atrakcje - spacery nad morzem, zwiedzanie Muzeum Bursztynu, wycieczki piesze, podchody, wspólne ognisko, Bal Piżamowy i inne ciekawe rozrywki przyniosły wszystkim mile spędzone chwile oraz - jak zwykle - niezapomniane wrażenia.

Uczniowie nie chcieli wracać do domu, tak było im dobrze. Pełen luz, radość, beztroska oraz ogromna dawka sportu. Migawki zdjęć niech najtrafniej oddadzą  atmosferę biwaku. Za wspaniale spędzony czas oraz pomoc w organizacji chcę podziękować rodzicom uczniów - P. Marzenie i Marcinowi Karczewskim, P. Lidii Wróblewskiej, P. Magdalenie Rogal oraz nauczycielowi Karolinie Kołodziej.

B. Żmuda