Medalowe miejsca biegach przełajowych

8 października 2022 godz. 18:37:52

Medalowe miejsca biegach przełajowych

Dnia 05 października 2022 roku w Malechowie na terenach zielonych odbyły się drużynowe biegi przełajowe na szczeblu powiatowym. Uczniowie „Trójki” wraz z innymi uczniami  szkół podstawowych z powiatu sławieńskiego stanęli do rywalizacji biegowych.

W ramach Igrzysk Dzieci zespół składał się z zawodników z klasy czwartej, piątej i szóstej.

W tej kategorii wiekowej reprezentacja dziewcząt w składzie: Misztal Aleksandra, Shyshkova Polina, Bakalarz Antonina, Majda Alicja, Kowalska Emilia, Stermach Marika, Walków Lena, Rybarczyk Daria, Łagutko Olimpia, Matuszewska Małgorzata, Płóciennik Łucja, Lokś Amelia, Tomala Nadia zajęła drugie miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie: Czuba Mateusz, Rogacz Marcel, Wojniusz Fabian, Dusza Alwin, Pomianowski Michał, Walczak Igor, Karczewski Franciszek, Gniady Dawid, Piestrak Antoni, Jasion Jakub, Mularski Kacper, Radomski Marcel zajęli trzecie miejsce.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej do rywalizacji stanęli uczniowie klas siódmych i ósmych.

Dziewczęta w składzie: Sapieja Lena, Paszkiewicz Zuzanna, Skrzypczyńska Magdalena, Stefaniak Oliwia, Wrzesińska Justyna uplasowały się na trzecim miejscu.

Czwarte miejsce, tuż za podium, zajęła drużyna chłopców w składzie: Kunysz Marcin, Szopiński Patryk, Hinc Filip, Wyczesany Igor, Płóciennik Jan.

Opiekunami zawodników byli: Radosław Kosacki, Kamila Łagutko i Beata Żmuda.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy osiągniętych rezultatów w biegach przełajowych, dziękujemy za wysiłek i sportową rywalizację. Brawo, brawo, brawo!!!

B. Żmuda