Z wizytą w Bibliotece Miejskiej

17 października 2022 godz. 15:54:57

Z wizytą w Bibliotece Miejskiej

Uczniowie klasy I B mieli przyjemność złożyć wizytę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Darłowie. Od wejścia czuliśmy serdeczną atmosferę, którą stworzyły pracujące tam Panie. Lekcję biblioteczną poprowadziła p. Dyrektor - Joanna Witkowska, która w ciekawy sposób zapoznała dzieci z pracą biblioteki. Uczniowie dowiedzieli się, jak można korzystać z placówki, jakie zajęcia są tam dla nich organizowane. Rozmawiali również na temat swoich zainteresowań czytelniczych, po czym mogli zwiedzić wypożyczalnie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, gdzie  zobaczyli, na których regałach można znaleźć interesujące ich książki.

Lekcja bardzo się podobała i uczniowie zadeklarowali, że na pewno wrócą do biblioteki z rodzicami, by zapisać się i zostać pełnoprawnym jej członkiem.

wych. Wioletta Mordacz