Dzień Edukacji Narodowej

19 października 2022 godz. 20:09:31

Dzień Edukacji Narodowej

c to polskie święto oświaty i szkolnictwa. To szczególne święto każdej szkoły w Polsce. Jak co roku uroczyste obchody odbyły się również w Szkole Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie.

Nie zabrakło podziękowań, życzeń, radości, a także … wzruszających momentów. W części artystycznej, uczniowie wyrazili swoje podziękowanie i serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

Wydarzenie uświetniły występy taneczne uczniów, recytacja wierszy, przepiękny śpiew, pokaz mody nauczycielskiej oraz zabawne scenki z życia szkoły.

Pokaz mody nie mógłby się odbyć bez czerwonego dywanu i estradowego oświetlenia, za co ogromnie dziękujemy Pani Patrycji Walków, dyrektor Przedszkole Przy Szkole i Pani Ewelinie Nidzgorskiej, właścicielce i instruktorce Szkoła Tańca Ewelina Nidzgorska S-TEN.