IMPREZA INTEGRACYJNA WARCABISTÓW ♟♟

27 listopada 2022 godz. 14:49:46

IMPREZA INTEGRACYJNA WARCABISTÓW ♟♟

Dnia 23 listopada w Jeżyczkach odbyła się impreza integracyjna - zakończenie Ligi Warcabowej 2022. Do rozgrywek warcabowych przystąpiło 70 osób z Gminy Darłowo, Szkoły Podstawowej w Staniewicach, SOSW dla DiMN w Sławnie oraz Miasta Darłowo - uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3.

Wszyscy warcabiści integrowali się przy wspólnym ognisku oraz przepysznej kiełbasce. Po zakończeniu ogniska udaliśmy się na świetlicę, gdzie czekały na nas nagrody. Tego dnia wszystkie dzieci otrzymały upominek oraz słodkości- były to nagrody wywalczone w Lidze Warcabowej.

Dodatkową niespodzianką były vouchery do księgarni, które otrzymali uczniowie Wiktor Jachowski z klasy 6 d oraz Klaudia Podchul z klasy 3 b.

Niezmiernie miło nam poinformować, że uczeń Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie Jakub Wójcik wywalczył III miejsce w klasyfikacji ogólnej Ligi Warcabowej.