MÓJ PRZYJACIEL, PLUSZOWY MIŚ

28 listopada 2022 godz. 15:56:49

MÓJ PRZYJACIEL, PLUSZOWY MIŚ

„Każdy dzień spędzony z tobą jest moim ulubionym,

więc dzisiaj jest mój nowy ulubiony dzień”

Kubuś Puchatek, A. Milne

25 listopada obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia, ustanowione w setną rocznicę wyprodukowania maskotki i celebrowane od 2002r. Uczniowie klasy 1 A mieli okazję pokazać swoim pluszakom, jak spędzają czas w szkole. Misie bardzo chętnie uczestniczyły w różnych zajęciach: pomagały dzieciom liczyć, rysować, wycinać. Wspaniale bawiły się podczas gimnastyki.

Dzieci bardzo miło wypowiadały się na temat swoich pluszaków: „wszędzie go ze sobą biorę”, „miękka, puszysta i najmilsza zabawka”, „najlepszy przyjaciel”, „moja przytulanka do zasypiania”.

Uczniowie przyznali, że pomimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjnych zabawek, pluszowy miś będzie dla nich zawsze najważniejszy.  Cieszymy się, że misie były gośćmi w naszej szkole. Na pewno dobrze się bawiły i miło spędziły czas.

Magdalena Podlasiewska