Zabawa andrzejkowa

1 grudnia 2022 godz. 16:31:03

Zabawa andrzejkowa

25 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyła się długo oczekiwana przez uczniów zabawa andrzejkowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski.

Uczniowie klas I-III brali udział w imprezach klasowych przygotowanych przez wychowawców we współpracy z rodzicami dzieci.

Dla uczniów klas IV-VIII została zorganizowana dyskoteka szkolna. Nie mogło zabraknąć również wróżb. W salonie wróżb uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech czy może jakaś inna niespodzianka. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka. Oprawą muzyczną zajęli się ósmoklasiści. Przewodnicząca SU Oliwia Rzepka, dbała o to, by każdy świetnie się bawił. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Na pamiątkę świetnej imprezy można było sobie zrobić zdjęcie przy specjalnie przygotowanej ściance.

Dziękujemy zaangażowanym nauczycielom, pracownikom szkoły, oraz uczniom i ich rodzicom za wspaniałą i spokojną zabawę.