Darłowska Laponia Świętego Mikołaja

5 grudnia 2022 godz. 16:43:37

Darłowska Laponia Świętego Mikołaja

Niecierpliwy ten Mikołaj

Przyszedł grubo przed świętami.

Wnet do swego sięgnie wora

Wypchanego prezentami.

Czemu przyszedł prosto z bajki?

Przecież…za dwa dni Mikołajki!

Już po raz 14 społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego uczestniczyła w organizacji Darłowskiej Laponii Świętego Mikołaja. Tradycją naszej szkoły jest przygotowanie i prowadzenie Gabinetu Świętego Mikołaja, gdzie nasze elfy – wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna dłoń” dzielnie wspomagały Mikołaja w jego powinnościach.

Dziękujemy uczestnikom Laponii za odwiedzenie naszego gabinetu i spotkanie ze świętym.

Dziękujemy organizatorowi, Darłowskiemu Centrum Wolontariatu, że jesteście, działacie i trwacie.

Dziękujemy osobom bezpośrednio zaangażowanym: nauczycielom, rodzicom, wolontariuszom, osobom życzliwym i wspierającym nas swoją pracą, postawą, dobrym słowem, uśmiechem.

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza „Pomocna dłoń”