Mikołajkowo w 5c

11 grudnia 2022 godz. 17:49:08

Mikołajkowo w 5c

W klasie V c wszyscy uczniowie od dawna czekali na ten dzień. Zgodnie ze zwyczajem postanowili obdarować się prezentami. Emocje towarzyszące tej imprezie były wielkie.  I wreszcie nastał 6 grudnia! W tym dniu panowała wspaniała atmosfera. Wszyscy uczniowie postarali się oddać mikołajkowy klimat. Wszyscy  ubrali się stosownie na tę okoliczność, na czerwono i w czapkach Mikołaja na głowach. Przy pomocy klasowych Mikołajów, uczniowie otrzymali podarunki ciesząc się wspólnym obdarowywaniem się prezentami. Gdy wszystkie prezenty trafiły do rąk adresatów, nastąpiła ich prezentacja. Pozytywnym emocjom nie było końca. Wspólne fotografie, uśmiechy na  twarzach to dowód na to, że dzień ten był bardzo udany.

B. Ż.