GDZIE SZUKAĆ WITAMIN?

12 grudnia 2022 godz. 22:21:27

GDZIE SZUKAĆ WITAMIN?

Okres jesienny to czas zwiększonej podatności na infekcje. Jesienią szczególnie potrzeba nam dodatkowego zastrzyku witamin, żeby nie dać się chorobom i jesiennej chandrze.

Uczniowie klasy I B pogłębiali swoją wiedzę na ten temat w czasie lekcji oraz systematycznie realizując innowację pedagogiczną „Moje zdrowie - moja siła, wielka moc”.

Dodatkowo, dzieci uczęszczające na koło teatralne, przygotowały i przedstawiły inscenizację wiersza J. Brzechwy pt. „Na straganie” dla swoich kolegów i koleżanek z klas pierwszych.

Dzięki humorystycznemu tekstowi i wspaniałej grze aktorskiej, uczniowie chcieli zachęcić wszystkich do częstszego spożywania warzyw, które są bogate w cenne dla naszego organizmu witaminy.

Wychowawczyni kl. I B