SZACHOWA SOBOTA

13 grudnia 2022 godz. 20:11:44

SZACHOWA SOBOTA

3 grudnia 2022r. w Szkole Podstawowej im. Ludzi Morza w Kopnicy, odbyła się SZACHOWA SOBOTA.

Nasi uczniowie, korzystając z zaproszenia, mieli okazję integrować się z miłośnikami gry w szachy. Były rozmowy o szachach, pojedynki oraz mecz symultaniczny z nauczycielem naszej szkoły Panem Arturem Śmiechem.

Dzięki #laboratoriaprzyszlosci mogliśmy poczęstować uczestników pysznymi tostami. Spędzony wspólnie czas umiliła nam herbatka z cytrynką, ciastka i pizza.

W meetingu udział wzięło około 30 osób – uczniowie, nauczyciele oraz rodzice uczniów. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Organizator Tomasz Mielczarek już zaprosił naszych uczniów na kolejną SZACHOWĄ SOBOTĘ, która odbędzie się jeszcze przed feriami zimowymi.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.