NOC w SZKOLE

13 grudnia 2022 godz. 20:19:18

NOC w SZKOLE

Uczestnicy Szkolnego Klubu Miłośników Gier SP3 nigdy wcześniej nie spieszyli do naszej szkoły tak, jak w ostatni piątek wieczorem.

„Nocka w szkole” rozpoczęła się w piątek 09.12.22r o godz. 20.00. Wspólne nocowanie dało możliwość wspaniałej rozrywki i ciekawych doświadczeń. A atrakcji było mnóstwo!

Począwszy od gier planszowych, zabawy przy muzyce, wspólnej kolacji, „nocnego zwiedzania szkoły” po oglądanie filmu i niezłą dawkę śmiechu oraz dobrej energii.

Dzięki sprzętowi z #laboratoriaprzyszlosci Pani Madzia do późnych godzin wieczornych częstowała wszystkich pysznymi tostami, a dzieci nie poszły spać głodne ;)

O 7.00 dnia następnego, trochę zmęczeni, ale jakże zadowoleni, nasi podopieczni wrócili do swoich domów.

Organizatorki