Co wiemy o Świętach Bożego Narodzenia?

21 grudnia 2022 godz. 18:14:37

Co wiemy o Świętach Bożego Narodzenia?

19 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbył się konkurs dla uczniów klas trzecich, nawiązujący do tradycji i zwyczajów świąt Bożego Narodzenia.

Trzecioklasiści pracowali w miłej i przyjaznej atmosferze, zadania wykonywali z dużym zaangażowaniem. Trzeba było np.: zapakować prezent, ułożyć życzenia świąteczne z rozsypanki wyrazowej, wykonać najdłuższy łańcuch na choinkę, a także wykazać się znajomością kolęd.

Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: p. Paulina Chmielarz – pedagog szkolny, p. Paulina Wojciechowska – pedagog szkolny oraz uczennica klasy 5 – Kaja Surdel.

Po podliczeniu punktów jury przyznało:

I miejsce: Hanna Bronisz, Lena Chmiel, Natalia Cichocka, Agata Grodz

II miejsce: Aleksandra Białowąs, Zofia Matusiak, Aniela Pluta, Apolonia Wernicka

III miejsce: Lena Bagnucka, Kajetan Szałacha, Nina Tokarek, Antoni Zięba

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a Radzie Rodziców SP3 dziękujemy za ufundowanie nagród.

M. Podlasiewska

M. Marek