Świąteczny Turniej Matematyczny

22 grudnia 2022 godz. 22:28:08

Świąteczny Turniej Matematyczny

22 grudnia w naszej szkole zrobiło się świątecznie. Przekonali się o tym uczniowie klas czwartych, którzy wzięli udział w „Świątecznym Turnieju Matematycznym”. Dwuosobowe  drużyny zmierzyły się ze sobą w pięciu konkurencjach wymagających od uczestników oprócz wiedzy matematycznej, także pomysłowości oraz szybkości podejmowania wspólnej decyzji. Nad przebiegiem konkursu czuwało jury w składzie: wicedyrektor Katarzyna Łusiewicz, pani Marta Sołtan, pani Magdalena Kasprzykowska.

Po podsumowaniu wszystkich konkurencji, poznaliśmy zwycięzców.

I miejsce klasa IV A: Maria Filipek, Zuzanna Ziemlewska,

II miejsce klasa IV B: Klaudia Jacewicz, Igor Borkowski,

III miejsce klasa IV C: Zofia Kuzemczak, Piotr Namiel,

Wyróżnienie: klasa 4 D: Marika Stermach, Antonina Dusla oraz klasa IV E: Marcel Szczygieł, Igor Minkiewicz.

Wszystkim młodym matematykom dziękujemy za udział, za mile spędzony przedświąteczny czas oraz życzymy dalszych sukcesów.