Mali Badacze

pozwól mi działać,

a zrozumiem!

Konfucjusz

Uczniowie kl. I B wraz z wychowawczynią mieli okazję gościć u uczniów klas starszych. Pani Marta Sołtan, wraz ze swoimi podopiecznymi z kl. 7 i 8 uczęszczającymi na kółko fizyczne przygotowali lekcję fizycznych doświadczeń. Zajęcia były niezwykle ciekawe. Dla pierwszaków zostało przygotowane koło fortuny, dzięki któremu mogły wylosować różne ciekawostki przyrodniczo-fizyczne, doświadczenia oraz nagrody. Biorąc aktywny udział w działalności badawczej dzieci prowokowane były do wyciągania wniosków, szukania zależności, określania przyczyn i skutków. Zajęcia te dostarczyły im niezliczonej ilości nowych przeżyć związanych z odkrywaniem właściwości rzeczy i zjawisk.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy p. Marcie Sołtan i Jej uczniom za możliwość uczestnictwa w tych niezwykłych zajęciach!

Wychowawczyni kl. I B