Menu Menu SP3 Darłowo

KONCERT NOWOROCZNY DLA RODZICÓW

„Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei tym,

którzy jej potrzebują – jest Boże Narodzenie”

Już od kilku lat tradycją Szkoły Podstawowej nr 3 w Darłowie jest organizowanie w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku koncertów przygotowywanych przez uczniów, a wraz z najlepszymi życzeniami, dedykowanych rodzicom.

Tradycji stało się zadość i w tym roku 5 stycznia 2005 roku, tuż przed zebraniami rodziców z wychowawcami, odbył się uroczysty koncert. Rozpoczęła go pani dyrektor Hanna Mikulska, która powitała zebranych oraz w imieniu swoim, pracowników szkoły oraz społeczności uczniowskiej złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia noworoczne.

Na koncert składały się kolędy i pastorałki, w wykonaniu szkolnego zespołu muzycznego, przeplatane fragmentami nastrojowych utworów poetyckich, sprzyjających refleksjom o życiu, miłości do bliźniego, pomocy mu. Mali artyści pragnęli w tym magicznym bożonarodzeniowym czasie zapalić iskierkę nadziei na lepsze jutro w sercach swoich rodziców i tych, którzy przyszli na ich występ.

Tegoroczny koncert przygotowały panie: Marzena Wolska – nauczycielka muzyki i Agnieszka Nowak - Pawlicka – nauczycielka języka polskiego. Scenografię, tradycyjnie już, zaprojektowała i wykonała pani Elżbieta Juszczyk – plastyk.

Agnieszka Nowak- Pawlicka