Menu Menu SP3 Darłowo

ZABAWA KARNAWAŁOWA W „TRÓJCE”

Dnia 26 i 27 stycznia w Szkole Podstawowej nr 3 w Darłowie odbyły się zabawy karnawałowe.

Organizatorami imprezy były Mały i Duży Samorząd Uczniowski, którego opiekunami są panie: Małgorzata Wawulska, Joanna Klimaszewska, Teresa Miksza i Anna Lichańska.

W udekorowanej sali najpierw bawili się uczniowie z klas I-III, a następnie z klas IV-VI.

Tradycyjnie młodsze dzieci były przebrane w piękne, bajkowe stroje. Przy dźwiękach muzyki, tańczyły razem z wychowawcami i prowadzącą zabawę panią Beatą Wojtukiewicz – instruktorem kulturalnym Klubu Garnizonowego w Darłówku. Zabawa była wzbogacona poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

Wśród starszych uczniów wybrano królową i króla balu. Zostali nimi: Natalia Surgiel i Tomasz Klimczak z klasy VI H, którym wręczono nagrody.

Dobre humory i roześmiane buzie świadczyły o tym, że wszyscy bawili się doskonale. Na pocieszenie pozostaje myśl, że następna zabawa będzie już za rok.

Joanna Klimaszewska