Menu Menu SP3 Darłowo

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2004/2005

Upalny dzień czerwcowy zakończył rok szkolny 2004/2005, a jednocześnie rozpoczął upragnione wakacje. 24 czerwca 2005 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej Nr 3.

Uroczystość wręczania świadectw, nagród, wyróżnień i dyplomów odbyła się w trzech grupach.

Jako pierwsi rozpoczęli wakacje uczniowie klas IV i V, a następnie I-III żegnając się ze szkołą na tonącym w słońcu boisku szkolnym.

Absolwenci szkoły, czyli szóstoklasiści po raz ostatni  spotkali się z gronem swoich nauczycieli w darłowskim kinie „Bajka”.

Uroczystość miała bardzo podniosły charakter.

Na pożegnanie absolwentów z „trójką” przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Darłowa Arkadiusz Klimowicz,  Komendant Granicznej Placówki Kontrolnej Straży Granicznej w Darłowie Mikołaj Kaczanowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Grosz, Proboszcz parafii św. Gertrudy ks. Eugeniusz Gnibba, a także rodzice uczniów i nauczyciele.

Młodzież zaprezentowała się w tym dniu z jak najlepszej strony. Przygotowała ciekawy program artystyczny.

Za osiągnięcia w nauce wyróżniono uczniów świadectwami z czerwonym paskiem, nagrodami książkowymi, a także stypendiami pieniężnym, które wręczył Zbigniew Grosz.

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium:

Judyta Dębicka, Patryk Kuśnierski, Karolina Kołpaczyńska, Beata Jaskulska,

Urszula Śmigielska, Ilona Jaśkiewicz, Katarzyna Kopacz, Nikola Witt,

Marta Pilarska, Kinga Ciechanowska, Tomasz Barański, Agnieszka Glinka,

Sylwia Kos, Ida Perka,

Alicja Cichy, Joanna Prus,

Natalia Motyl, Marta Antosik,

Anna Wojciechowska,

Grzegorz Grónert,

Bartosz Kowalczyk,

Kamil Mierzwiak,

Rafał Tomczak,

Wojciech Staszak,

Magdalena Cyperska,

Kinga Antosik,

Karolina Mordacz,

Krystian Świacki,

Klaudia Cabała, Sonia Stec, Izabela Szulc, Sylwia Wrzesień, Joanna Dębicka.

Uczniów wyróżniono również za osiągnięcia sportowe. Stypendium za wspaniałe wyniki w sporcie otrzymała Joanna Wiernicka.

Dorota Krajczyńska-Gruba