Menu Menu SP3 Darłowo

I Ty możesz zostać św. Mikołajem

Pod tym hasłem tradycyjnie, jak co roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3   w Darłowie, zbierali słodycze dla dzieci z rodzin najbardziej potrzebujących.

Akcja została  przeprowadzona  6 i 7 grudnia 2004 roku z inicjatywy Małego  i Dużego Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunami są panie: Małgorzata Wawulska, Joanna Klimaszewska, Anna Lichańska  i Teresa Miksza.

Wzorem lat ubiegłych także i tym razem chęć dzielenia się z innymi była ogromna.

Po dwóch dniach zbiórki kosz był pełen słodyczy. Przygotowane paczki wręczono 35 podopiecznym Miejskiej Świetlicy Środowiskowej "Bezpieczna przystań" w Darłowie. Wzruszenie i radość z otrzymanych prezentów była wielka. Wspólne kolędowanie na długo pozostanie w naszych wspomnieniach.

Joanna Klimaszewska