Menu Menu SP3 Darłowo

Liga piłkarska Coco-Cola Cup 2006

Ruszył cykl rozgrywek w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2006r. Oczywiście również reprezentanci naszej szkoły: M. Cimoszko, T. Hinc, M. Wisowaty, W. Więzowski, K. Sylwestrzak, A. Kuzemczak, M. Łańko, R. Sobczak, M. Tepurski i T. Wolski podjęli akcje piłkarskim krokiem i przystąpili do turnieju.

W I etapie  rozgrywek uczniowie SP3 Darłowo pokonali reprezentacje szkolne z SP Darłówko, SP Żukowo, SP Dąbki, zajmując pierwsze miejsce.

W II etapie spotkaliśmy się z zawodnikami ze Starego Jarosławia, Niemicy  i Postomina. Walka sportowa przebiegała w duchu fair- play zgodnie zgodnie z zasadami obowiązującymi w piłce nożnej. Wygrali lepsi, my ostatecznie zajęliśmy trzecie miejsce.

Beata Żmuda