Menu Menu SP3 Darłowo

II Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Darłowo wczoraj i dzi¶”

Dnia 25 maja 2006 r. w Zespole Szkół Ogólnokształc±cych w Darłowie odbył się

II Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Darłowo wczoraj i dzi¶”.  Zawodnicy – uczniowie ze szkół miasta i gminy Darłowo – podzieleni zostali na trzy grupy wiekowe: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych.

Głównym celem konkursu było przybliżenie młodzieży historii miasta i gminy Darłowo.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobyli¶my my - „Trójka” z duż± przewag± punktow±. Nasz± szkołę reprezentowali : Alicja Cichy, Michał Gruba, Eryk Jęcka i Paweł Szprendałowicz (uczniowie kl. 6b) pod kierunkiem p. Grażyny Kasiak, nauczycielki historii. Wygrali¶my z mocn± drużyn± z SP4 w Darłówku i dlatego tym bardziej sukces nas cieszy. Mimo, że pytania konkursowe byłym trudne to i tak ¶wietnie się bawili¶my i na pewno za rok znów spróbujemy swoich sił.

Alicja Cichy