Menu Menu SP3 Darłowo

ZABAWA KARNAWAŁOWA KLAS IV-V

Dnia 9 lutego 2006 roku została zorganizowana zabawa z okazji karnawału. Przybyli na nią uczniowie klas IV i V.

Muzyka porywała wszystkich do tańca. W międzyczasie organizowane były konkursy.

Jako pierwszy pojawił się konkurs z ,,krzesłami’’. Z każdej klasy wytypowany został jeden reprezentant. Wokół krzeseł tanecznym krokiem w rytm muzyki poruszali się zawodnicy. Gdy następowała cisza zajmowali oni wolne miejsca. Ostatecznie wygrał uczeń klasy Vd Karol Kohls.

Dalej zorganizowany został konkurs na najlepiej tańcząca parę. Do zabawy przystąpiło jedenaście par. Utrudnieniem podczas tańca były balony umieszczone między partnerami. Wszystkie pary oszałamiająco dopingowane rzuciły się w wir tańca w rytm piosenki ,,Oczy czarne’’. Najpiękniej zatańczyła para z klasy Ve Marta Bukowska i Maciej Wisowaty.

Obok konkursów pojawił się występ grupy chłopięcej tańczącej break-dance w składzie: Damian Brzezina, Paweł Jarkowski, Łukasz Kuryło, Michał Tornow i Karol Kohls.

Jak co roku jest cudownie, kolorowo i wesoło. W tym roku jednak dzieci zaskoczyły nas przede wszystkim ilością przebierańców. Niektóre osoby dały upust swej wyobraźni i pomysłowości, przebierając się w przeróżne postaci. Niektórych aż trudno było poznać. Każdy zasługiwał na miano Króla i Królowej Balu. Z tego też względu, żeby docenić wysiłek włożony w przepiękne stroje uznałyśmy , że każda przebrana osoba otrzyma słodki łakoć.

Teresa Miksza i Beata Żmuda