Menu Menu SP3 Darłowo

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI PIŁCE SIATKOWEJ

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 10.01.2006roku naszej szkole przypadł zaszczyt organizacji Mistrzostw Powiatu w mini piłce siatkowej chłopców.

Pojawiło się osiem drużyn:   SP4 Darłówko,   SP Malechowo,   SP Ostrowiec,   SP Niemica,

SP1 Sławno,   SP3 Sławno,   SP Warszkowo,   SP Lejkowo.

Wraz z naszą drużyną w składzie: Tomasz Barański, Sebastian Jarkowski, Rafał Sobczak, Przemysław Góra, Karol Kolanek, Paweł Jarkowski, Damian Brzezina i Maciej Paćkowski do turnieju przystąpiło dziewięć drużyn.

Turniej został rozpoczęty od losowania, nastąpił podział na dwie grupy. Po zaciętej walce do półfinału doszły SP3 Darłowo-SP1 Sławno i SP4 Darłówko-SP3 Sławno.

Mecze sędziowane były przez nauczycieli naszej szkoły p. Beatę Żmudę i p. Jurka Roszaka .

Rozgrywki prowadzone w grupach systemem każdy z każdym umożliwiły zawodnikom pełne zaprezentowanie swoich możliwości siatkarskich. Walka między zespołami była jak najbardziej ,,fair play”. Ostatecznie nasza drużyna pod opieką p. Jurka Roszaka zdobyła Mistrzostwo Powiatu kwalifikując się do zawodów wojewódzkich.

Nie zdążyły opaść emocje dnia poprzedniego, a już nowe – dnia następnego - pojawiły się!

Dnia 11.01.2006roku rozpoczęła się rywalizacja dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w mini piłce siatkowej.

Naszą szkołę reprezentowały: Beata Jaskulska, Aleksandra Sobolewska, Anna Surosz, Anna Żmuda, Agata Lewko, Aleksandra Strzelecka, Klaudia Kmita, Anna Mocha, Joanna Prus. Opiekunem grupy była p. Monika Meresińska. Ostatecznie drużyna zajęła drugie miejsce zdobywając Wicemistrzostwo Powiatu w mini piłce siatkowej dziewcząt.

I tak 3-mać!

Beata Żmuda