Menu Menu SP3 Darłowo

MISTRZOSTWA POWIATU W MINI  PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

Dnia 24 lutego 2006r. drużyna dziewcząt  SP3  w  składzie: Beata Jaskulska, Anna Żmuda, Magdalena Nowak, Sylwia Kos, Anna Mocha, Joanna Prus, Anna Wojciechowska, Paulina Cabaj, Ada Łukaszewska, Kornela Muchowska i Sara Skomorowska brała udział w MISTRZOSTWACH POWIATU W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa w Ostrowcu. Do turnieju przystąpiło siedem drużyn: SP3 Darłowo, SP4 Darłowo, SP1 Sławno, SP Lejkowo, SP Ostrowiec, SP Warszkowo, SP Niemica.

Zawody rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”.

Ostatecznie nasze koszykarki zajęły II miejsce zdobywając tytuł  VICE–MISTRZYŃ POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT.

Miłym, dodatkowym akcentem był wybór najlepszej koszykarki Mistrzostw. Została nią zawodniczka naszej drużyny - Anna Żmuda.

W nagrodę dostała wielki bukiet  suszonych kwiatów.

Beata Żmuda