Menu Menu SP3 Darłowo

Stypendia za naukę rozdano

6 kwietnia 2006 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 uroczysty apel, na którym nagrodzono za bardzo dobre wyniki w nauce (średnia ocen przynajmniej 5,0 i wzorowe zachowanie) najlepszych uczniów.

Stypendia za pierwsze półrocze, wręczane osobiście przez Burmistrza Arkadiusza Klimowicza, otrzymali:

Kacper Błaszczak (IVa),

Piotr Kowalczyk (IVa),

Karol Kos (IVc),

Magdalena Wrona (IVe),

Judyta Dębicka (Va),

Urszula Śmigielska (Vb),

Nikola Witt (Ve),

Katarzyna Kopacz (Ve),

Kinga Ciechanowska (Ve),

Sylwia Kos (VIc),

Joanna Prus (VIc),

Grzegorz Grónert (VId).

Wyróżniono także finalistkę „Konkursu języka polskiego z elementami historii i sztuki” - Idę Perkę z klasy VI b oraz laureatów szkolnych konkursów plastycznych na najładniejszą kartkę wielkanocną, najładniejszą pisankę i najładniejszą palmę wielkanocną.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło rodziców nagrodzonych uczniów oraz przedstawiciela patrona naszej szkoły - Komendanta Placówki Straży Granicznej w Darłowie - Mikołaja Kaczanowicza i Przewodniczącego Rady Miejskiej - Zbigniewa Grosza.

Apel uświetnił występ szkolnego zespołu wokalnego pod kierunkiem Marzeny Wolskiej.

Dorota Krajczyńska-Gruba