Archiwum artykułów

Zacną rzeczą jest uczyć,

jeszcze zacniejszą nauczać

Mark Twain

14 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia w szkole panował świąteczny nastrój. Każdy uczeń bowiem chciał złożyć nauczycielom i  pracownikom najlepsze życzenia i przekazać słowa podziękowania. Z tej okazji został zorganizowany apel okolicznościowy, który przygotowali uczniowie klasy czwartej oraz zespół wokalny, a w uroczystości uczestniczyła dyrekcja Trójki, uczniowie z wychowawcami oraz pracownicy szkoły. W pięknej scenerii życzeniom i podziękowaniom, które płynęły pod adresem zgromadzonych towarzyszyły wiersze oraz humorystyczne scenki, odegrane przez dzieci. Wszyscy byli bardzo przejęci swoim występem. W tej właśnie formie uczniowie pragnęli złożyć ogromne podziękowania, za trud, poświęcenie, cierpliwość, wyrozumiałość i troskę ukazywaną każdego dnia.