Archiwum artykułów

Finał Ogólnopolskiego turnieju minisiatkówki Kinder + Sport w Krakowie

Siatkarze naszej szkoły w lipcu 2015r. startowali w finale Ogólnopolskiego turnieju minisiatkówki Kinder + Sport w Krakowie. W turnieju startowało 48 najlepszych zespołów w kategorii trójek chłopców z całej Polski. Chłopcy mieli okazję grać z zespołami z Warszawy, Turka, Radlina Rzeszowa, Białegostoku, Łodzi dzięki czemu podnieśli swoje umiejętności siatkarskie. Mieli okazje zrobić zdjęcia z byłymi reprezentantami Polski Piotrem Gruszką, Sebastianem Świderskim, oraz zobaczyć na telebimie mecz siatkówki Polska - Stany Zjednoczone, zwiedzić zabytki Krakowa. Skład zespołu: Wiktor Żmuda, Aleksander Bednarczyk, Michał Widawski, Jakub Chojniak. Opiekun Jerzy Roszak. Dziękujemy za pomoc w organizacji wyjazdu: Burmistrzowi Miasta Darłowa, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3, Radzie Rodziców, MPG Darłowo, Klubom Delfin Darłowo, Stocznia Darłowo, panu Wiesławowi Połczyńskiemu, Państwo Bednarczyk.