Archiwum artykułów

Konkurs bożonarodzeniowy dla klas III

Okres świąt to czas radości i zabawy.  17 grudnia 2014r. w naszej szkole odbył się konkurs pt. „Co wiemy o świętach Bożego Narodzenia? Tradycje i zwyczaje”. Celem konkursu było rozwijanie wiedzy o polskich tradycjach świątecznych.

Do konkursowych zmagań przystąpili uczniowie klas trzecich. Dzieci wykazały się dużą wiedzą i doskonale radziły sobie z wykonywaniem zadań.

W mikołajowych czapkach pakowały prezenty, robiły łańcuch na czas, układały życzenia świąteczne, dokańczały fragmenty polskich kolęd itp.

Konkurs przebiegał w życzliwej i spokojnej atmosferze. Przy każdym stanowisku dominowała zgodna współpraca.  Po wykonaniu ostatniego zadania komisja podliczyła zdobyte przez drużyny punkty i przyznała  miejsca od I do V.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły i MPGK w Darłowie, za co bardzo dziękujemy.

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

M. Podlasiewska, M. Marek