Strona Główna

Archiwum artykułów

Turniej BRD

Dnia 30.04.2015 roku w Zespole Szkół w Jarosławcu odbył się powiatowy etap Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Każda drużyna miała za zadanie rozwiązanie testu z przepisów i zasad w ruchu drogowym, testu jazdy na skrzyżowaniach, udzielania pierwszej pomocy oraz przejazd po torze przeszkód.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marlena Sołtysińska, Julia Rybarczyk, Wiktor Dankowski i Dawid Paluszkiewicz pomimo różnych zawirowań konkursowych i zmiany zawodniczki zajęła co prawda miejsce poza podium, ale w klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy zajęli: Wiktor Dankowski II miejsce, a Dawid Paluszkiewicz miejsce III. Natomiast w testach teoretycznych Marlena Sołtysińska uplasowała się na miejscu I.

Naszym zawodnikom gratuluję i serdecznie dziękuję.