Archiwum artykułów

Skrzydlate Sekrety

Lato zbliża się wielkimi krokami i powoli kończą się cykliczne akcje szkolne. Nie inaczej jest z konkursem „Skrzydlate Sekrety”, którego czwarta i ostatnia w tym roku szkolnym edycja odbyła się z okazji Światowego Dnia Ptaków Wędrownych (World Migratory Bird Day), który był tematem przewodnim zadania dla uczestników. Uczniowie musieli rozpoznać przedstawione na ilustracjach ptaki i wykreślić ich nazwy z krzyżówki. Jej hasło główne było tematem pracy plastycznej, którą należało wykonać.

Ostatnia edycja, podobnie jak poprzednie, również cieszyła się dużym zainteresowaniem, co jest mocnym argumentem, by kontynuować ten ornitologiczny projekt w przyszłym roku szkolnym. Zwyciężczynią konkursu została Nikola Leppert z klasy IV D, która otrzymała nagrodę książkową ufundowaną przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

Jednocześnie zapraszamy na przyszłoroczne zmagania z zagadkami ornitologicznymi.

opiekun Szkolnego Koła OTOP

Monika Kosowska