Archiwum artykułów

Kosmiczna zabawa karnawałowa

Ciężka praca z I półrocza i ferie za nami,  a już rozpoczął się kolejny semestr. Tylko tym razem z karnawałowym humorem i tanecznym krokiem.

11 luty był dla nas dniem pełnym wrażeń i emocji. Tego dnia sala gimnastyczna przeistoczyła się w salę balową, pod przewodnim hasłem „Kosmiczna zabawa karnawałowa”. Zachęcając nas do niepowtarzalnej zabawy, którą otworzyli koledzy i koleżanki z klas I – III, a po południu zakończyli uczniowie klas IV – VI.

Nie zabrakło barwnych, a nawet przerażających postaci, które wyśmienicie bawiły się w takt tonów muzycznych. Kółka, kółeczka, węże które przeplatały salę, oddawały jak dobre dopisują nam humory i jak świetna jest zabawa.

Po południu w sali zapanowali uczniowie klas IV – VI, mniej kolorowi od swoich młodszych rówieśników, ale bardziej błyszczący i srebrzyści. Podczas dyskoteki mogli wylosować małe gadżety, które ufundowali sponsorzy. Muzykę serwował Dj Forest.

Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni wracali do domów, aby już w czwartek powrócić na szkolne zajęcia.