Archiwum artykułów

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” 2015

Pięciu uczniów naszej szkoły, którzy brali udział w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” 2015 uzyskało wysokie wyniki. Byli to Bruno Bukowski, Miłosz Bukowski, Aleksander Klimowicz i Aleksander Podwałka, którzy zdobyli wyróżnienia w tym konkursie oraz Mateusz Król, który z maksymalną ilością punktów został jego laureatem.

Mateusz Król gratulacje i nagrodę odebrał 16 czerwca 2015r. z rąk Zachodniopomorskiego Wicekurator Oświaty Pana Krzysztofa Rembowskiego i wiceprezes Koszalińskiego Stowarzyszenia Przyjaciół „Kangura” przy Centrum Edukacji Nauczycieli pani Urszuli Rusiak, podczas uroczystego podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie.