Strona Główna

Archiwum artykułów

Siatkarze na I miejscu w powiecie!!!

03.12.2014 w Sławnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w mini siatkówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych. W turnieju startowały: SP3 Sławno, SP1 Sławno, SP Niemica, SP Postomino oraz SP3 Darłowo. Nasi siatkarze spisali się doskonale. Kolejno bowiem pokonali SP1 Sławno, SP Niemicę, SP Postomino oraz ulegli SP3 Sławno. Mecze były bardzo zacięte, o czym świadczy końcowy wynik gdzie o I miejscu dla naszej szkoły decydowało 0,25 punkta !!!

Skład naszego zespołu: Wiktor Żmuda, Aleksander Bednarczyk, Michał Widawski, Wojciech Sobieraj, Adrian Tyfel, Dominik Janowiak, Oskar Kociński, Stanisław Rynkowski, Piotr Głowacki, Filip Walków, Aleksander Podwałka.

W Szkole Katolickiej w Koszalinie odbył się turniej minisiatkówki chłopców w kategorii dwójek klas czwartych, w którym startowały zespoły z SP Łękno, Szkoły Katolickiej, SP3 Darłowo. Zwyciężyli gospodarze ze Szkoły Katolickiej, a nasi chłopcy zajęli odpowiednio VI i VII miejsce. Był to ich pierwszy turniej, więc sukcesy jeszcze przed nimi. Skład zespołów, SP3 I - Patryk Krzemiński, Jakub Binkowski, Oliwier Soroko, SP3 II - Przemysław Anuszkiewicz, Damian Kmita, Kacper Jałoszyński. Opiekunem zespołów, które reprezentowały Trójkę na obu turniejach jest Jerzy Roszak.