Strona Główna

Archiwum artykułów

Ogólnopolski Turniej minisiatkówki

Z okazji Święta Niepodległości w Wałczu, odbył się Ogólnopolski Turniej minisiatkówki chłopców w kategorii trójek. Startowało 30 zespołów: z Gdańska, Białegostoku, Łodzi, Milicza, Sulechowa, Lęborka, Szczecina, Kołobrzegu, Murowanej Gośliny, Bydgoszczy, Szczecinka, Wałcza oraz dwa zespoły z naszej szkoły.

I zespół w składzie: Wiktor Żmuda, Aleksander Bednarczyk, Michał Widawski, Aleksander Podwałka w grupie eliminacyjnej (10 zespołów) zajął 5 miejsce.

II zespół w składzie: Oskar Kocinski, Jakub Chojniak, Adrian Tyfel, Dominik Janowiak w grupie zajął 8 miejsce.

Ostatecznie w finale B - I zespół SP3 zajął III miejsce (najlepsze z zespołów województwa zachodniopomorskiego), a w finale C - II zespół SP3 uplasował się na VIII miejscu.