Archiwum artykułów

Rowerowy rajd

Nie wszyscy może wiedzą, że uczniowie naszej szkoły (między innymi Michalina z 4e, Justyna z 4b, Julka i Marta z 5b, Piotrek z 5c oraz Adam z 5d) biorą czynny udział w wyprawach rowerowych organizowanych w ramach projektu ROWEROWY RAJD współfinansowanych z programu Działaj Lokalnie.

Od lipca odbywają się w naszym mieście wycieczki, podczas których starsi i młodsi rowerzyści poznają na dwóch kółkach okolice Darłowa. Wszyscy uczestnicy wyposażeni są w odblaskowe kamizelki z hasłem „Podziel się drogą”, będącym apelem do kierowców o zwrócenie uwagi na innych użytkowników dróg (zwłaszcza rowerzystów).

W czasie 8 rajdu do Dąbkowic pokonano imponujące odległości - około 35 (trasa krótsza) i 50 kilometrów (trasa dłuższa). Nasi uczniowie bez problemu dojechali do mety. Gratulujemy! Zapraszamy na kolejne wyprawy!