Archiwum artykułów

Nasi siatkarze podbijają poznańską Arenę!!!

18-19.10.2014r. w Poznaniu w Hali Arena Poznań odbył się I Ogólnopolski Festiwal Mini Siatkówki WZPS Mini Tour 2014 Chłopców.

Naszą szkołę, godnie reprezentowali w kategorii Trójek, uczniowie klasy V a: Wiktor Żmuda, Aleksander Bednarczyk i Michał Widawski.

W turnieju startowało 36 zespołów z: Kędzierzyna - Koźla, Krotoszyna, Turka, Murowanej Gośliny, Wałcza, Poznania, Grudziądza, Kwilicza.

W meczach grupowych chłopcy pokonali SP4 Poznań, SP Murowaną Goślinę, ulegli natomiast, po zaciętych meczach zespołowi Zaksy Kędzierzyn, SP15 Poznań oraz TSK Grudziądz, zajmując w grupie czwarte miejsce. Opiekunem zespołu jest pan Jerzy Roszak.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Urzędu Miasta w Darłowie za pomoc w organizacji wyjazdu.