Archiwum artykułów

Szkolne walentynki

Tegoroczne Walentynki w naszej szkole rozpoczęły się już 12 lutego. Dla przedstawicieli klas V – VI zorganizowano „Walentynkowe karaoke”. Zadaniem uczniów było zaśpiewanie wylosowanej piosenki. Drużyny z poszczególnych klas radziły sobie doskonale, lecz najlepiej zaprezentowała się i zdobyła:

I miejsce klasa VIe,

II miejsce klasa Vb,

III miejsce klasa Va.

W kolejnym konkursie pod hasłem: „Miłość w poezji i literaturze” zmagali się uczniowie klas V. Dla uczestników odpowiadających na pytania oraz rozwiązujących różnorodne zadania o przyjaźni i miłości, był to mile spędzony czas połączony z dobrą zabawą. Po podliczeniu punktów:

I miejsce klasa Vc (Agata Piłat, Zuzanna Kuriata),

II miejsce klasa Va (Amelia Tomaszewska, Roksana Jacyszyn),

III miejsce klasa Vd (Zuzanna Schulz, Martyna Strzelecka).

Upominki dla uczestników obydwu konkursów zostały ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły, której serdecznie dziękujemy.

Święto to uzmysłowiło wszystkim jak ważna jest przyjaźń w życiu człowieka.

Zwieńczeniem tego dnia było wykonanie dwóch ogromnych serc, które składają się z kilkuset małych serduszek z imionami uczniów, którzy je wykonali.